Vospos Restoran Otomasyon Sistemi

VosPOS Restoran Otomasyon Sistemi

Restoran POS sistemi dokunmatik ekran ile gerçekleştirilen ve restoranlar için büyük kolaylık sağlayan sistemlerdir. VosPOS Restoran Otomasyon Sistemi, restoranların müşteri memnuniyeti kazanması ve işlerinin eksiksiz bir şekilde aynı anda tamamlanması için pek çok özelliği bir arada sunmaktadır.

VosPOS Restoran Otomasyon Sisteminin Sunduğu Özellikler

Kullanıcı Dostu Görsel Tasarım

Restoran programları, aynı anda pek çok işin tamamlanması gereken restoranlar için geliştirilen, oldukça kullanışlı sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde mutfak ve personel arasında sıkı bir koordinasyon sağlanmış olur. Siparişin alındığı anda mutfakta bulunan bilgisayara yansıması, hem müşteri hem de çalışanlar açısından avantaj sağlar. Ancak bunun için programın görsel açıdan kullanıcı dostu olması gerekir. VosPOS Restoran Otomasyon Sistemi, bu özelliği ile restoran personeline büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bunların yanında cafe satış programında, şifre ve yetkilendirme sayesinde personel giriş kontrolü sağlamaktadır. Ayrıca program sayesinde resimlere dokunarak sipariş alınabilir, ürün seçenek grupları oluşturulabilir, hızlı satış özelliği ile kasadan satış yapılabilir ve nakit, kredi kartı, ticket ve döviz ile ödeme alınabilir.

İşleri Kolaylaştıran Özellikler

VosPOS Restoran Otomasyon Sistemi; gramajlı ürün satışı, menü içerisinde ürün arayabilme, barkod okuyucu ile ürün satışı, siparişlere müşterilerin özel isteklerini ekleyebilme ve yine adisyona not ekleme gibi özelliklerini de bünyesinde barındırmaktadır. Bahsedilen bu özellikler işlerin çok daha kolay şekilde tamamlanmasını sağladığı gibi personelin bazı durumları unutmalarının ve işlerinin aksamasının da önüne geçer. Dik ve yatay olarak kullanılabilen programı kullanarak siz de işlerinizin pratik hale getirebilirsiniz.

Gelişmiş Yazdırma Özellikleri

Bir restoran programında bulunması gereken en önemli özelliklerden birisi de yazdırmadır.  VosPOS Restoran Otomasyon Sistemi, bu anlamda restoranlara pek çok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasında; sınırsız adisyon yazıcısı tanımlama, sınırsız hesap yazıcısı tanımlama ve sınırsız mutfak yazıcısı tanımlama gibi özelliklerdir.

Ayrıca program, sayılan tüm bu yazıcı özelliklerinin yanı sıra restoranlara; hızlı ödeme butonu tanımlayabilme, fast-food siparişlerini masaya taşıyabilme, özelleştirilmiş numaratör ve adisyon birleştirme gibi özellikleri de bir arada sunmaktadır. Siz de restoranınızdaki işlerin daha hızlı ilerlemesi ve müşteri memnuniyeti için programı satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir