Restoran Otomasyonunda Sistem Seçimi

Müşteri memnuniyetini önemseyen ve işlerinin sorunsuz ilerlemesini isteyen restoranlar, kaliteli restoran programlarını tercih ederler. Çünkü bu sistemler; restoranların operasyonlarını etkin bir şekilde yönetebilmelerine olanak tanır. Yine restoran çalışanlarının müşteri siparişlerini daha hızlı almasını ve mutfak çalışanlarının daha az hata yapmasını sağlarlar. VosPOS Restoran Otomasyon Sistemleri, restoranların işleri için pek çok özelliği bir arada sunar ve aynı anda pek çok işin tamamlanmasına yardımcı olur.

Restoran Otomasyon Sisteminde Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Restoran programları,  sadece büyük restoranların tercih ettikleri programlar olmaktan çıktı. Artık küçük işletmeler de bu programları kullanarak işlerini güvenli ve hızlı şekilde halledebiliyor. Ancak Restoran otomasyonu seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Mutfak ve Personel İletişimi

Kaliteli bir restoran programının taşıması gereken başlıca özellik, mutfak ile personel arasındaki iletişimi kolaylaştırmasıdır. Bu programlar ile siparişler doğrudan mutfaktaki bilgisayara aktarılır ve sipariş fişi termal yazıcılar sayesinde çıkarılır. VosPOS Restoran Otomasyon Sistemleri bu anlamda çalışanlara pek çok kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıklar arasında; şifre ve yetkilendirme ile personel girişi, sınırsız kategori ürün ve menü yapılandırması ve ürün resmine dokunarak sipariş oluşturma gibi özelliklerdir. Bunların yanında hızlı satış özelliği ile kasadan satış ve ödeme yazdırma, menüde ürün arama, stok kontrolü ve stok uyarıları da çalışanlara büyük kolaylık sağlar.

İşletmeye Göre Güncellenebilme Özelliği

Restoran otomasyon sistemi için ayrılan bütçe oldukça önemlidir. Çünkü doğru bir program seçimi ile oluşabilecek hataların önüne geçilmiş olur. Ancak bir restoran ve cafe satış programının işletmenin operasyonel değişikliklerine göre güncellenmesi de önemlidir. Eğer program bu özelliklere sahip değilse yeni bir sistem satın almak gerekebilir.

Bunların yanında bir restoran otomasyon programında bulunması gereken özellikler restoranın çalışması ile ilgili özelliklerdir. VosPOS Restoran Otomasyon Sistemleri bu anlamda aynı masaya alt adisyon açabilme, menüde ürün arama, farklı para birimlerinde ödeme alınabilmesi, masa bölme taşıma ve Alman usulü ödeme gibi özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Siz de restoranınızdaki işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi, hatasız siparişler ve müşteri memnuniyeti için VosPOS Restoran Otomasyon Sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir