Restoran Otomasyon Sisteminde Bulunması Gereken Özellikler

Bize Ulaşın

Restoran Otomasyon Sisteminde Bulunması Gereken Özellikler

Gelişen teknoloji, müşteri memnuniyeti ve işlerin hızlı şekilde ilerlemesi için pek çok seçeneği de beraberinde getirmiştir. Artık hemen hemen her sektör için bir otomasyon sistemi bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında restoran programının yeri ayrıdır. Çünkü restoranlar sipariş alımı, sipariş takibi, stok kontrolü ve daha pek çok işin bir arada yürütülmesi gereken işletmelerdir. VosPOS Restoran Otomasyon Sistemleri, restoranların işlerinin hatasız ve hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için pek çok özellik sunmaktadır. İşte bir restoran programında bulunması gereken özellikler.

Restoran Otomasyon Sistemi Özellikleri

Restoran cafe satış programı, pek çok özelliği bünyesinde barındırmalıdır. Restorandaki işlerin kolay ve hızlı şekilde tamamlanması ve müşteri memnuniyeti için bu şarttır. Bir restoran programında bulunması gereken başlıca özellik ise kullanıcı dostu olmasıdır. Kolay kullanım imkânı, işletme personeli için işleri basit hale getirir ve yapacakları işlemleri daha hızlı gerçekleştirirler. Bu anlamda VosPOS Restoran Otomasyon Sistemleri işletme personelleri için; ürün üzerine dokunarak sipariş alma, siparişleri gruplama, bölme birleştirme, miktar ve fiyata göre sipariş alma özellikleri sunmaktadır.

Bir restoran programında bulunması gereken olmazsa olmaz diğer özellik ise stok takibidir. Program; sınırsız stok tanımlayabilmeli, stok hareketlerini göstermeli, uyarı ve raporlar verebilmelidir. Çünkü bir restoran için en önemli durumlardan birisi de stok takibidir. Eğer bir üründen stokta ne kadar var olduğu ya da olmadığı bilinmez ve takip edilemezse işlerde hatalar meydana gelmesi kaçınılmazdır.

Bunların yanında restoran otomasyonu sistemlerinin sipariş alma ve stok takip özelliklerinin yanında yazdırma özelliğinin sunduğu seçenekler de önemlidir. Bu anlamda bir program sınırsız adisyon yazdırabilmeli, sınırsız hesap yazıcısı tanımlayabilmeli, departmanlara göre yazıcı tanımlayabilmeli ve özel yazıcı şablonu tasarlayabilmelidir. VosPOS Restoran Otomasyon Sistemleri, sayılan özelliklerin tümünü tek başına sunmaktadır. Bu nedenle başka kişi ya da sisteme ihtiyaç duyulmadan pek çok iş termal yazıcılar kullanılarak aynı anda tek başına yapılabilir ve takip edilebilir. Ayrıca kurye takibi, harita üzerinden konum belirleme ve teslim süresi takibi gibi özellikleri ve daha fazlası için VosPOS Restoran Otomasyon Sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir