Restoran Otomasyon Sistemi Nedir?

Restoran otomasyon sistemi,  restoranların çok daha sistemli ve koordineli olarak çalışmasını sağlayan, oldukça kullanışlı, modern bir sistemdir. İşletmelerin yapısına ve kullanım şekillerine göre farklılaşabilen ve kişiselleştirilebilen bu sistem; sipariş alımını, mutfak sürecini ve ödemeyi de bünyesinde barındırır.

VosPOS Restoran Otomasyon Sistemleri,  restoran POS sistemi dokunmatik ekran özelliği ile sipariş ve servis aşamasında avantaj sunar. Bunun yanında kullanıcı dostu görsel tasımı ve kullanım kolaylığı ile restoranların işleri hızlı bir şekilde tamamlanır. Yine miktar, seçenek ve fiyata göre sipariş alma, siparişlerde iptal, ikram ve iade özellikleriyle de büyük kolaylık sağlamaktadır.

Neden Restoran Otomasyon Sistemi Kullanılmalı?

Kısa Sürede Tamamlanan Sipariş Süreci

Restoran otomasyon programı sayesinde sipariş aşamasında müşterilerin talepleri son teknoloji dokunmatik ekranlı cihazlar ile mutfak personeline ulaştırılır ve sipariş süreci hızla başlatılmış olur. Kazanılan bu zaman, sadece restoran için değil aynı zamanda müşteriler açısından da oldukça yararlı bir süreçtir. Çünkü müşteriler, çok fazla beklemeden siparişlerinin sunulmasını isterler. VosPOS Restoran Otomasyonu; siparişleri gruplama, bölme ve birleştirme seçenekleri ile bu süreci daha da hızlandırır. Bunların yanında sınırsız kat ve masa planı oluşturma, masa değiştirme, taşıma ve birleştirme özellikleri ile restoranların işlerini fazlasıyla kolaylaştırır.

Pek Çok İşi Aynı Anda Yürütme İmkânı

Yiyecek ve içecek sektöründe hizmet veren tüm işletmelerin büyük ya da küçük ölçekli restoran programlarına ihtiyaçları bulunmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise restoranların pek çok işin aynı anda yürütülmesi gereken mekânlar olmasıdır. Bu anlamda VosPOS Restoran Otomasyon Sistemleri restoranlara; stok hareketleri, periyodik sayımlar ile stok seviyelerini doğrulama, yedekleme, geri yükleme ve bulut senkronizasyonu gibi özellikler sunarak, başka herhangi bir kişi ya da işleme gerek olmadan işlerin aynı anda yürümesini sağlar.

Tüm Bilgileri İçeren Güvenli Bir Sistem

VosPOS Restoran Otomasyon Sistemleri,  tüm bilgileri içeren oldukça güvenli bir restoran ve cafe satış programıdır. Herhangi bir güvenlik açığı ve sorunu ile karşılaşmadan tüm işlemlerin kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlar. Size ise bu sistemin sağladığı avantajlarını yaşamak kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir